Vip Karşılama Hizmeti


BARTIN OTO KİRALAMA  tarafından görevlendirilen profesyonel yakın koruma elemanı, hangi özel şart altında olursa olsun, normal veya acil koşullar altında risk analizi yapabilme, olası problemi tanımlama, güvenliği planlama, muhtemel güvenlik sorunlarını önleme ve kontrol etmede uzman, korunan şahıs için güvenli ortam sağlama yeteneğine sahip, yakın koruma sertifikası bulunan kişilerden seçilirler.

BARTIN OTO KİRALAMA yakın koruma personeli olağandışı durumların tesirlerini hafifletmek için uygun olan prosedürleri uygulayabilme kabiliyetine sahiptirler. BARTIN OTO KİRALAMA koruma görevlilerimiz koruduğu kişinin imajını temsil ettiğinin bilincinde olan, normal ya da acil durumlarda, durumun özelliklerine göre yetkilerini nasıl kullanması gerektiğini bilen, yakın koruma işini yerine getirirken; Korunan kişi ve korunan kişinin ailesi ile ve diğer koruma ekibi ile koordineli çalışan profesyonellerdir.

Yakın koruma personelimiz ruhsatlı hafif silahlar bulunmakta olup her daim yanınızdadır. Uzak koruma yapan personelimiz özel kıyafet ve teçhizat hafif silahlarına ek olarak ağır silah taşımaktadırlar. Personellimizin taşıdığı tüm siahlar kayıtlı ve ruhsatlıdır.

Düzenlenen bütün toplumsal ve kurumsal reklam faaliyetlerinde, organizasyonların akışı açısından gerekli tüm rahat çalışma önlemlerinin alınması ciddi bir danışmanlık projesi gerektirir. Şirket ciddiyetimizi sizlerle paylaşmak dileğiyle.